SPOŠTOVANI STARŠI!

Na podlagi obvestila Občine Brežice vas obveščamo, da bo vpis v Vrtec pri OŠ Bizeljsko za šolsko leto 2024/2025 potekal od 4. do vključno 11. marca 2024 od 8.00 do 15.00 v pisarni OŠ BIZELJSKO.

Izpolnjeno Vlogo za vpis v vrtec lahko oddate osebno, po navadni pošti ali na elektronski naslov os-bizeljsko@guest.arnes.si . Prosimo, da v zadevi navedete VPIS V VRTEC. Vloga oddana po elektronski pošti mora biti obvezno podpisana in optično prebrana.

Vse vloge za vrtec, ki bodo oddane izven vpisnega obdobja, bodo obravnavane po zaključku javnega vpisa, pri čemer bodo otroci vključeni le, če bo vrtec še razpolagal s prostimi mesti.

Vloga za vpis v vrtec je dosegljiva na spletni strani vrtca, v prostorih vrtca in v pisarni OŠ Bizeljsko.

Za vse informacije smo dosegljivi na telefonski številki 07 45 20 335.

HVALA za vaše zaupanje.

Marija Antolovič, pom. ravnateljice v vrtcu

VLOGA ZA VPIS V VRTEC 2024/2025