V torek, 12. 12. 2023 je potekala tradicionalna prireditev z dedkom Mrazom in obdaritev otrok v organizaciji Vrtca pri OŠ Bizeljsko.

V Vrtcu pri  OŠ Bizeljsko je bilo obdarjenih 63 vrtčevskih otrok in 24 predšolskih otrok, ki še ne obiskujejo našega vrtca, imajo pa prebivališče v našem šolskem okolišu.  K obdaritvi smo povabili še učence 1. razreda naše šole.

Dedku Mrazu so pri obdaritvi pomagali Občina Brežice, založba Primus in šolski sklad OŠ Bizeljsko.

Skupaj  z dedkom Mrazom so si otroci ogledali predstavo Snežinkina dogodivščina v izvedbi Zavoda Frnikula. Vzporedno z prireditvijo je potekal otroški sejem. S pomočjo obiskovalcev je  bilo zbrano 1.296.70 eur za šolski sklad. Iskrena vam hvala  za ta doprinos.